KONTAKTY

arr3STUDIO STEP DŮM MÓDY - 1.patro Václavské náměstí 58, Praha 1 kadeřnictví po-so:... arr3FACEBOOKJičín Mladá Boleslav Praha...

přijímáme:

 » ZÁBALOVÉ PROCEDURY
ZÁBALOVÉ PROCEDURY

Skořicový zábal (anticelulitidní)

Skořice obsahuje unikátní přírodní silice, které vedou ke zvýšenému prokrvení a prohřátí
pokožky.
Skořicové zábaly výtečně odstraňují celulitidu, zmenšují objem stehen a zadečku.
Silice obsažené ve skořici způsobují lokálně zvýšené prohřátí a prokrvení na ošetřeném místě.
Tím se zlepší proudění lymfy a lépe se odplavují škodliviny z těla. Je nutné dodržovat pitný režim a nevystavovat se 48 hod. před a po masáži slunečnímu záření ani soláriu.
K prodloužení účinku je vhodné po masáži ponechat krém alespoň 6 hod. bez dalšího mytí.
Celustin  zábal

Masážní gelová kompozice s vysokým obsahem rostlinných extraktů a silic.  Způsobuje místní prohřátí a prokrvení tkáně a tím zvyšuje látkovou výměnu a urychluje odbourávání tukových buněk. Aktivní látky zvyšují elasticitu a rozpouští drobné jizvičky v podkoží.  Pro dosažení maximálního účinku doporučujeme problematické partie těla procvičit. Společné působení silic a lehkého procvičení vede k likvidaci tukových buněk a vyhlazení pokožky.

Lymforegen zábal

se používá zejména jako podpůrný prostředek ke stimulaci lymfatického systému. Urychluje regeneraci po zvýšené fyzické zátěži. Snižuje otoky, vhodný na tzv. "těžké nohy". Detoxikuje a čistí pokožku.

PRESTIGE BODY WRAP

Okamžité zeštíhlení!!!

Prestige body wrap

krém je tělový zábal. Provádí se tak, že na tělo se nanese speciální krém Prestige body wrap a pak se tělo obalí speciální fólií. Takto připravený klient si lehne a pod teplou přikrývkou relaxuje 1 hodinku, přičemž může ztratit až několik centimetrů v pase, břiše, ramenou, bocích, stehnech a lýtkách. Úbytek na objemu celého těla minimálně od 12 do 30cm je garantována! (Tato ztráta centimetrů neznamená ztrátu na hmotnosti).

Jak funguje?

Fólie zabraňuje přílišnému pocení, které by mělo za následek ztrátu minerálních látek a stopových prvků. Kromě toho, fólie umožňuje krému působit do hloubky. Tento krém proniká do tukových buněk a odstraňuje vše nadbytečné, čím se tukové buňky smršťují - zmenšují svůj objem. A to je důvod, proč je tam značná ztráta centimetrů, ale bez větší ztráty hmotnosti.

Jak se vykonává v praxi?

Vaše tělo se změří a označí na kůži (fixem), nebo jen ty části těla, ze kterých chcete odstranit nežádoucí tukové polštářky. Tyto hodnoty se zaznamenávají do karty.

Zaškolený pracovník Vám nanese na tělo zeštíhlovací krém (který dodá Vaší kůži i jemnost a hebkost).

Natřené partie se zabalí do fólie – proces se nastartuje. Poté si pohodlně lehnete a můžete relaxovat 1hodinu. Krém způsobuje pocit tepla, který proniká Vaší kůží.

Po 1hodině se zábal odstraní a opět začne měření. Jistě budete i vy velmi zvědavá, nedočkavá .... zázrak? Jen jedna hodinka a vy jste ztratili několik centimetrů. Byla jste skeptická a nechtěla jste v to věřit a přece, výsledky jsou zde.

 

Doporučujeme kombinaci s lymfodrenážním přístrojem –lymfoven.


 

MDYzNDVm