KONTAKTY

arr3STUDIO STEP DŮM MÓDY - 1.patro Václavské náměstí 58, Praha 1 kadeřnictví po-so:... arr3FOTOGALERIEarr3FACEBOOKJičín Mladá Boleslav Praha...

přijímáme:

 » LYMFODRENÁŽ + IR SAUNAOBLEK
LYMFODRENÁŽ a IR SAUNAOBLEK

PŘÍSTROJOVÁ LYMFODRENÁŽ


patří mezi nejúčinnější a nejbezpečnější metody pro hubnutí, formování postavy a detoxikaci organismu! Procedura se doporučuje při problémech s celulitidou, nadváhou, při pocitu unavených nohou při otocích nohou, jako prevence křečových žil a rozšířených žilek, při bolestech zad a díky speciálnímu pásu i pro muže na tzv. pivní břicho. Vaši mízu rozproudí závratnou rychlostí, pročistí se vám tělo a zbavíte se případných otoků a hlavně nadbytečných centimetrů!

Lymfodrenáž se provádí pohodlně vleže alespoň hodinu po jídle a neměla by být přerušována. Po ošetření se ledvinami vyloučí větší objem tekutin, je tedy vhodné po proceduře hodně pít. Výsledek po lymfodrenáži je okamžitý! Již po první proceduře v délce 50 minut je dosahováno měřitelných výsledků. V nohou nastupuje pocit lehkosti, zmenšuje se objem stehen, boků i pasu. K ošetření celulitidy je optimální alespoň 10 aplikací ideálně 2x týdně. Břišní manžeta přispívá ke snížení objemu pasu. Masáž břicha také podporuje zažívání a pohyblivost střev. Přirozeným způsobem se tak aktivuje trávení.

Získejte krásnější postavu i zdravější tělo díky lymfodrenáži!

Kontraindikace ošetření jsou:

Akutní neuropatie, akutní plicní edém, akutní trauma měkkých tkání, akutní tromboflebitida, akutní žilní onemocnění, cévní mozková příhoda, epilepsie, erysipel, horečnaté stavy, choroby jater, infekční onemocnění, maligní hypertenze, nejasné břišní potíže, nekompenzované kardiovaskulární onemocnění, otoky způsobené ledvinovým nebo srdečním onemocněním, osteosyntéza nebo kloubní náhrady v léčené oblasti, špatná funkce ledvin a štítné žlázy, zhoubné onemocnění.

 

IR SAUNAOBLEK

Zářící teplo je jednoduše forma energie, zahřívající tělesa přímo, proces zvaný konverze, a to bez zahřívání vzduchu, který je mezi nimi.

IR sauna oblek na bázi infračerveného záření prohřívá lidské tělo do daleko větší hloubky a mnohem efektivněji než tradiční sauna. Blahodárné účinky infračerveného záření na lidský organismus jsou prokázány a léčba infrazářením je běžná v lékařství.

Infračervená energie produkovaná IR sauna oblekem vylučuje z těla větší obsah škodlivých látek v objemu potu v porovnání s tradiční saunou. V IR sauna obleku je také mnohem příjemnější dýchání. Infračervené paprsky zajišťují dokonalou infračervenou penetraci a svalové prohřátí (sportovní svalové předehřátí) bez dosažení výrazné potivosti,

Teplotní efekt napomáhá tvarovat tělesné kontury, IR zahřívání napomáhá rychlému vylučování toxinů z těla a následně zabraňuje usazování toxinů v buňkách.

utišuje bolest, uvolňuje svaly,šlachy a vazivovou tkáň, navozuje svalovou relaxaci, snižuje svalový spazmus, napomáhá rychlému odstranění přebytečných tekutin, výrazný aktivní vliv na redukci váhy, při pronikání IR záření dochází k lepšímu prokrvení tkání, teplotní efekt napomáhá tvarovat tělesné kontury, IR zahřívání napomáhá rychlému vylučování toxinů z těla

Jak často?

Toto ošetření můžete absolvovat jednorázově 1x za měsíc pro detoxikaci těla, ideální avšak v cyklu alespoň 10 -ti ošetření 1-2x týdně.

Kontraindikace: těhotenství, kojení, epilepsie, rakovina, metabolické poruchy, vysoký krevní tlak


MjgyY2Y5ZW