KONTAKTY

arr3STUDIO STEP DŮM MÓDY - 1.patro Václavské náměstí 58, Praha 1 kadeřnictví po-so:... arr3FACEBOOKJičín Mladá Boleslav Praha...

přijímáme:

 » VACUSTEP

VacuStep® je podtlaková kabina vybavená elipsovitým trenažérem určená pro efektivní spalování tuků při ideální tepové frekvenci. Cvičení v podtlaku simuluje fyzickou aktivitu v prostředí s nízkým tlakem, např. na horách, v režimu aerobní aktivity. Znamená to, že ve VacuStepu dochází při pohybu k pokrytí energetické spotřeby přednostním spalováním tuků. V podtlakové komoře VacuStep se až o 50% zvyšuje spotřeba energie ve srovnání se zátěží v normální atmosféře, a tím se tuky spalují až 3x rychleji!

Cvičební program VacuStep byl vyvinut před mnoha lety v Německu (jako první svého druhu na světě), aby dosáhl maximální redukce v objemu těla a zlepšení struktury pleti. Proto se velmi rychle zařadil mezi špičku v zařízení pro beauty salony, wellness centra a fitness centra takřka po celém světě a stále častěji je kopírován jinými výrobci, ovšem s velmi různými výsledky. Uživatelům nabízí efektivní spalování tuků a výrazné úbytky na objemu v problematických partiích. Provozovatelům pak zajímavý zdroj příjmu pro jejich salon, wellness nebo fitness centrum a nezaměnitelnou konkurenční výhodu.

 

VacuStep – jak funguje?

Proč u někoho nedochází k redukci objemu v problémových partiích? Důvodem může být špatná cirkulace krve. Vrchní část vašeho těla dostává více krve než ta spodní. Příčinou pro nesprávnou cirkulaci krve zejména v oblasti nohou, břicha, boků a hýždí je to, že malé krevní cévy bývají vmáčknuty do prostoru mezi buňky, což vede k jejich blokádě. Buňky pak ztrácejí schopnost otevřít se, aby produkovaly energii ze spáleného tuku.

VacuStep nabízí kombinaci pohybu a podtlaku, zajišťující zvýšení cirkulace krve právě v problematických partiích. Cvičení s elipsovitým trenažérem – stepperem, integrovaným do podtlakové komory, dovoluje krvi optimálně cirkulovat a tím aktivovat tukové buňky. To vše při ideální tepové frekvenci pro spalování tuků, kterou VacuStep po celou dobu cvičení kontroluje. Pokud se tepová frekvence odchýlí od ideálu pro spalování tuků, VacuStep upraví náročnost cvičení tak, aby uživatel této ideální tepové frekvence opět rychle dosáhl.

 

VacuStep – výsledky cvičení

  • cílené a rychlé spalování tuků, zejména v dolní části těla (boky, břicho, hýždě, stehna)
  • tvarování postavy, vyhlazení a zpevnění kůže, zmírnění celulitidy
  • zlepšení krevního oběhu
  • zlepšení fyzické kondice
  • snížení nadváhy
  • prokázané výsledky dlouhými lety praxe

Zapomeňte na LCD televize, autorádia a pomalé procházky po chodícím pásu, které nabízí konkurence. Toto je VacuStep! Ten nabízí pouze opravdové výsledky ve spalování tuků a formování postavy, kterých však nelze nikdy dosáhnout bez opravdového tréninku a trochy toho opravdového potu. VacuStep pak navíc zajistí, aby váš trénink probíhal správně a v ideálním režimu vašeho těla.

 

YTc1M2