KONTAKTY

arr3STUDIO STEP DŮM MÓDY - 1.patro Václavské náměstí 58, Praha 1 kadeřnictví po-so:... arr3FOTOGALERIEarr3FACEBOOKJičín Mladá Boleslav Praha...

přijímáme:

 » BODY DETOX

REVOLUČNÍ DETOXIKAČNÍ METODA

BODY DETOX

Tato revoluční detoxikační metoda představuje moderní, velmi účinný a jednoduchý způsob, jak zbavit buňky toxinů a uvést naše energetické pole opět do rovnováhy.Body detox prospívá všem, dokonce i zdravým jedincům, kteří dodržují zásady zdravé výživy a životosprávy, skvěle doplňuje ostatní terapie.Máte-li bolesti, jste-li unavení nebo vyčerpaní, začněte s ní  nejlépe ihned.

Na jakém principu body detox pracuje ?

Elektrolitická iontová detoxikaceje bezpečný a jednoduchý způsob, jak zbavit buňky toxinů, a vyladit bioenergetická pole, protože zlepšuje funkce jednotlivých orgánů a usnadňuje auto- detoxikaci.Lidské tělo je zanášeno toxiny tak dlouho, jak jsme staří. Pravidelné používání této metody Vaše tělo vyčistí, zregeneruje a vrátí mu jeho dřívější vitalitu. Přístroj využívá bioenergii vytvářenou elektrodami ponořenými do vody.Společně se schopností  vody přenášet informace, s reflexními body a zónami na chodidlech, bioenergetickým prouděním, jež cirkuluje tělem, obnovuje rovnováhu těla a podporuje proces postupného upevňování zdraví.

Nohy se vkládají do příjemně teplé ionizované lázně a nechávají se léčivými energiemi 30 min omývat.

Kdo může tento druh detoxikace užívat? Každý.

Tento způsob podpory detoxikačních funkcí těla je určen nejen pro zdravé jedince, kteří mají zájem pracovat na svém zdraví a těle.

V praxi se metoda body detox osvědčila při léčbě:

poruchy krevního oběhu, cévní problémy, křečové žíly-varixy, bolesti kloubů, artritida, obezita, kožní roblémy, zažívací problémy, špatná funkce jater a ledvin, chronická únava,deprese, působí protistresově, vitalizuje buňky, zmírňuje alergie a záněty

Moderní detoxikační metoda - je dokonalá rovnováha těla, mysli a ducha, která přináší pevné fyzické a duševní zdraví.

Doporučujeme kůru 10 aplikací, které viditelně ovlivní vaše zdraví, vitalitu a optimismus.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NDFiMj