NAŠE SLUŽBY

PDT LAMPA
BIOREZONANCE

KADEŘNICTVÍ

Studio Step Vás zve na návštěvu do příjemného prostředí mladého a odborně školeného týmu kadeřníků, kteří vám velmi rádi poradí!

Vytvořte si vlastní styl!

Nabízíme:

- nejnovější techniky střihů

- kreativní barvení

- melírování

- relax.masáž hlavy

- regenerační zábaly a masky

- přelivy

- aplikace brazilského keratinu (regenerace vlasů)

- účesy (svatební, společenské)

Budete odcházet s novým účesem a novým sebevědomím.

Vlasy jsou nedílnou součástí Vaší osobnosti, v kadeřnictví se postarají o to, abyste byli co nejdokonalejší a nepřehlédnutelní!

Neváhejte a nechte sebe a své vlasy hýčkat!

MASÁŽE

KLASICKÁ MASÁŽ - Relaxační masáž celého těla napomáhá k uvolnění napětí a navozuje příjemný pocit klidu a pohody. Použitím tradiční techniky - dlouhých tahů a hnětení v kombinaci s různými druhy tlaků od jemného přes střední po silnější - dosáhnete stavu úplné relaxace.

MANUÁLNÍ LYMFATICKÁ MASÁŽ - Tato masáž je určena jedincům, kteří jsou vystaveni dlouhému sezení či stání jako preventivní opatření proti zadržování přebytečné vody v těle, otokům končetin, pocitům těžkých nohou či celulitidy. Lymfatická masáž napomáhá k zrychlení činnosti lymfatického systému a tím k odplavení škodlivin ven z těla.

HOT STONES - LÁVOVÉ KAMENY - Příjemné teplo pravých lávových kamenů, které svou vibrací a teplem ovlivňují energetické dráhy v těle, působí blahodárně a do hloubky. Vaše tělo okamžitě oprostí od bolavých, zatuhlých svalů a navodí pocit harmonie. Masáž nahřátými lávovými kameny patří mezi nejluxusnější masáže. Přikládání mořem vyhlazených sopečných oblázků z Peru a jemné pohyby maséra uvolní ztuhlé svalstvo, tělem prostupující teplo blahodárně působí na mysl a zároveň příznivě ovlivňuje energetické dráhy v organismu. Svými účinky určitě uspokojí i ty nejnáročnější klienty.

Masáž

je způsob aplikace uspořádaných tlaků, tahů a pohybů na měkké tkáni lidského těla zahrnující svaly, pojivovou tkáň, šlachy, vazivo, klouby a lymfatické cévy za účelem vyvolat ozdravný proces, ovládnout bolest, zlepšit tělesnou cirkulaci, ulehčit psychickému stresu, a tak dosáhnout blahodárných a prospěšných účinků.
Relaxační masáže jsou zvláště důležité v dnešním uspěchaném světě, kdy je stres považován za hlavní příčinu mnoha fyzických a psychických potíží.

ČOKOLÁDOVÁ MASÁŽ - Exkluzivní čokoládová masáž je jedna z nejvíce uvolňujících a určitě nejsmyslnějších masáží. Je perlou mezi masážemi a zkrášlujícími procedurami. Je výborná na vyhlazení a zkrášlení pokožky, získání dobré nálady, odplavení toxických látek či uvolnění ztuhlých svalů. Obnovuje, vyživuje a zvlhčuje pokožku, podporuje tvorbu hormonů radosti (endorfinu a serotoninu), jinými slovy je výjimečným prostředkem v boji proti následkům stresu a depresi. Během několika minut se vaše pleť zbavuje vrásek, šupin a seschlé kůže. Čokoláda vrátí kůži pružnost a pomáhá redukovat strie.

MEDOVÁ MASÁŽ - Silně detoxikační a revitalizační masáž. Využívá účinky léčivých a čistících látek obsažených v medu a speciální techniku hmatů. Odstraňuje únavu a vyčerpání, stimuluje činnost celého organismu. Po masáži, je cítit velmi příjemné zahřátí kůže a osvěžení těla i mysli. Med zjemní vaši kůži a bude blahodárně působit na vaše duševní rozpoložení.


BODYDETOX

Moderní detoxikační metoda - je dokonalá rovnováha těla, mysli a ducha, která přináší pevné fyzické a duševní zdraví. Doporučujeme kůru 10 aplikací, které viditelně ovlivní vaše zdraví, vitalitu a optimismus.

REVOLUČNÍ DETOXIKAČNÍ METODA BODY DETOX

Elektrolitická iontová detoxikace je bezpečný a jednoduchý způsob, jak zbavit buňky toxinů, a vyladit bioenergetická pole, protože zlepšuje funkce jednotlivých orgánů a usnadňuje auto- detoxikaci. Pravidelné používání této metody Vaše tělo vyčistí, zregeneruje a vrátí mu jeho dřívější vitalitu. Přístroj využívá bioenergii vytvářenou elektrodami ponořenými do vody.

V praxi se metoda body detox osvědčila při léčbě: poruchy krevního oběhu, cévní problémy, křečové žíly-varixy, bolesti kloubů, artritida, obezita, kožní problémy, zažívací problémy, špatná funkce jater a ledvin, chronická únava, deprese, působí protistresově, vitalizuje buňky, zmírňuje alergie a záněty.


PEDIKÚRA

Pedikúra patří do oblasti služeb pro zdraví a krásu stejně jako péče o pleť a vlasy. Pěstěné nohy vypovídají o jejich nositelce či nositeli. Slastná relaxace začíná s lázní. Dezinfekční lázeň uvolní nečistoty, změkčí otlaky a mozoly a připraví nohy na další péči. Nohy se po lázni důkladně osuší a odstraní se z nich zrohovatělá kůže a otlaky. Velká péče je věnována i úpravě nehtů - zastřižení, opilování, změkčení kůžiček a výživa olejíčkem. Opravdová úleva přichází s relaxační masáží chodidel. Zbaví vás bolestí, uleví vašim nohám a přinese pocit odlehčení.

KOSMETICKÉ SLUŽBY

 NABÍZÍME:

 • BARVENÍ A ÚPRAVA OBOČÍ
 • BARVENÍ ŘAS
 • PRODLUŽOVÁNÍ A ZAHUŠŤOVÁNÍ ŘAS

Pravidelné kosmetické ošetření udrží vaši pleť čistou, svěže mladistvou, pomáhá vyhlazení vrásek a předchází jejich tvorbě.

Svěřte péči o svou pleť do rukou profesionálních kosmetiček.

Vyčistíme a omladíme pokožku na vašem obličeji, krku i dekoltu. U nás si příjemně odpočinete a odejdete

s blaženým pocitem, že jste své pleti dopřála dokonalou péči.

KOSMETICKÉ OŠTEŘENÍ bio českou kosmetikou NOBILIS TILIA.

BIOREZONANCE

Výhody antinikotinové terapie:

 • je bezbolestná a bez vedlejších účinků na organismus.
 • trvá 45min.
 • potlačuje chuť na nikotin.
 • eliminuje abstinenční příznaky (vyskytují se individuálně a velice minimálně).
 • potlačuje informaci pasivního kouření (přítomnost kuřáků nevyvolává chuť na cigaretu).
 • výrazně usnadní proces odvykání.
 • výsledky vykazují 75 až 80% úspěšnost
 • nevyužívá náhražek nikotinu, detoxikace organismu probíhá bezprostředně po odvykací kúře.
 • výrazně přispívá ke zlepšení zdravotního stavu a úspoře finančních prostředků.
  Biorezonanční metoda se nedoporučuje:
 • těhotným ženám
 • osobám s aplikovaným kardiostimulátorem
 • v případě, že podstupující kuřák užívá inzulín, požadujeme potvrzení od ošetřujícího lékaře.

Odvykání kouření pomocí biorezonance

Tato metoda potlačuje fyzickou závislost (abstinenční příznaky a tzv. nikotinový hlad). Zároveň dochází k eliminaci vlivu pasivního kouření (tzn. vdechování cigaretového kouře, nevyvolává chuť na cigaretu).

Jak tato metoda funguje?
Do přístroje se vloží nedokouřená cigareta a klient se napojí elektrodami na přístroj. V přístroji se spustí program, který způsobí vyrušení tohoto pole cigarety v klientovi a tomu cigareta přestane chutnat. Psychické programy pomohou, aby si člověk ze zvyku neměl chuť zapálit. Někteří klienti zkouší po terapii účinky, i když to není doporučeno. Většinou se shodují, že jim cigareta vůbec nechutná nebo dokonce zvrací. Důvodem je především fakt, že pomocí přístroje Bicom je vysílán do těla zrcadlově obrácený elektromagnetický frekvenční vzorek nikotinu a dehtu, v důsledku tohoto procesu se urychlí detoxikace od nikotinu a dalších zátěžových látek. Ty se rychleji uvolňují z tkání do volné formy. Je tudíž důležité po terapii zvýšit přísun tekutin - nejlépe neperlivých nápojů. Dochází k uvolnění nikotinu z receptorů chuti a eliminuje se tzv. nikotinový hlad.

Před a po zákroku:
Nedoporučujeme před zákrokem jakkoliv kouření omezovat.
Celý proces trvá 30 až 45 min, je naprosto bezbolestný a bez vedlejších účinků. Může se mu podrobit každý kuřák bez ohledu na množství vykouřených cigaret.
Chuť na nikotin mizí ihned nebo do několika hodin po zákroku. Nutnost kouření se druhý den ráno většinou již nedostavuje.


I přes velmi vysokou účinnost této metody je třeba následně podpořit úspěšnost svojí sebekázní a odpovědností, neboť biorezonance neodstraní motorické návyky a sociální zlozvyky (tj. např. káva-cigareta atd.), které si kuřák vypěstoval v průběhu kouření.Důležitou podmínkou je, že klient musí být sám rozhodnut, že mu kouření vadí a chce přestat.


Permanentní make-up Long-Time-Liner

Službu poskytuje naše kolegyně Renata Matalová

Permanentní make-up
Kosořice 66
Dobrovice
29441Tř.V.Klementa 131
Výstaviště Alfa
Mladá Boleslav
293 01
+420603802031

https://makeup-mb.webnode.cz/?fbclid=IwAR3zLMQRSOU-ZrAIVuvqhqbjFJ4wjB-q0VOHeGx88y6QDkcgAkPpL0OhtSM


PÉČO U RUCE

OPALOVÁNÍ

SOLÁRIUM

SAMOOPALOVACÍ NÁSTŘIK