NAŠE SLUŽBY

HIFU Ultherapy LIFT & SLIM

Nejnovější technologie HIFU Ultherapy LIFT & SLIM

pro odstranění vrásek, celulitidy a redukci tukových buněk

HIFU Ultherapy LIFT&SLIM (vysoce intenzivní fokusovaný ultrazvuk) je jediné omlazující ultrazvukové nechirurgické ošetření, které bez invazivního zákroku umožňuje vizualizovat průřez pokožky a speciálně zaměřit hloubku podpůrné tkáně tzv.SMAS, což je oblast, kterou chirurgové zpevňují během klasického faceliftu. Přístroj má schopnost ošetřit nejen povrch pokožky, ale i její hluboké vrstvy, a to velmi cíleně a přirozeně s vynikajícími výsledky, navíc bez nutnosti rekonvalescence.

HIFU Ultherapy LIFT&SLIM disponuje novým software, který umí zacílit energii přímo do potřebné hloubky tkáně. Přístroj řídí počítač, který vyhodnotí stav pleti a podle toho naplánuje intenzitu a rozsah zákroku.

Hlavní výhody tohoto neinvazivního zákroku jsou:

 • Pouze jedno ošetření - efekt vydrží ve vysoké kvalitě až 7 let
 • Nulová doba hojení po zákroku
 • Žádné fyzické omezení po zákroku
 • Dlouhodobý efekt
 • Bezbolestné ošetření
 • Zákrok se provádí bez anestezie
 • Doba trvání ošetření cca 1 hodina

PŘÍSTROJOVÁ LYMFATICKÁ MASÁŽ

Kontraindikace přístrojové lymfodrenáže: onemocnění srdce, vysoký krevní tlak, srdeční vady, u pacientů s implantáty, onemocnění ledvin, těhotenství, onemocnění žil, onemocnění tepen, horečnatých onemocnění, mokvající dermatózy, onemocnění kůže, angina pectoris, epilepsie, nebezpečí tromboembolie

Získejte krásnější postavu i zdravější tělo díky lymfodrenáži!

PŘÍSTROJOVÁ LYMFATICKÁ MASÁŽ

vám poskytne hluboce pronikající perkusní masáž, stimulující body na vašich chodidlech, nohou a stehnech. Maximalizuje zeštíhlující efekt na liniích vašich nohou, břiše, stejně jako zlepší vaši zdravotní kondici.

Preventivní zdravotní důvody:

 • Podpora imunitního systému
 • Odbourávání celulitidy, vyhlazují, zeštíhlují a zpevňují obvod stehen, břicha, zadečku i boků
 • Očistné kúry (jarní, podzimní) - detoxikují organismus, zlepšují tok krve a lymfy, prokrvují a regenerují pokožku
 • Modelují postavu mírní otoky a syndrom těžkých nohou
 • Osvěžují unavené nohy, pro sedavě zaměstnané i ty, kteří celý den stojí, prevence vzniku křečových žil

KADEŘNICTVÍ

Studio Step Vás zve na návštěvu do příjemného prostředí mladého a odborně školeného týmu kadeřníků, kteří vám velmi rádi poradí!

Vytvořte si vlastní styl!

Nabízíme:

- nejnovější techniky střihů

- kreativní barvení

- melírování

- relax.masáž hlavy

- regenerační zábaly a masky

- přelivy

- trvalá

- aplikace brazilského keratinu (regenerace vlasů)

- účesy (svatební, společenské)

Budete odcházet s novým účesem a novým sebevědomím.

Vlasy jsou nedílnou součástí Vaší osobnosti, v kadeřnictví se postarají o to, abyste byli co nejdokonalejší a nepřehlédnutelní!

Neváhejte a nechte sebe a své vlasy hýčkat!

MASÁŽE

KLASICKÁ MASÁŽ - Relaxační masáž celého těla napomáhá k uvolnění napětí a navozuje příjemný pocit klidu a pohody. Použitím tradiční techniky - dlouhých tahů a hnětení v kombinaci s různými druhy tlaků od jemného přes střední po silnější - dosáhnete stavu úplné relaxace.

MANUÁLNÍ LYMFATICKÁ MASÁŽ - Tato masáž je určena jedincům, kteří jsou vystaveni dlouhému sezení či stání jako preventivní opatření proti zadržování přebytečné vody v těle, otokům končetin, pocitům těžkých nohou či celulitidy. Lymfatická masáž napomáhá k zrychlení činnosti lymfatického systému a tím k odplavení škodlivin ven z těla.

HOT STONES - LÁVOVÉ KAMENY - Příjemné teplo pravých lávových kamenů, které svou vibrací a teplem ovlivňují energetické dráhy v těle, působí blahodárně a do hloubky. Vaše tělo okamžitě oprostí od bolavých, zatuhlých svalů a navodí pocit harmonie. Masáž nahřátými lávovými kameny patří mezi nejluxusnější masáže. Přikládání mořem vyhlazených sopečných oblázků z Peru a jemné pohyby maséra uvolní ztuhlé svalstvo, tělem prostupující teplo blahodárně působí na mysl a zároveň příznivě ovlivňuje energetické dráhy v organismu. Svými účinky určitě uspokojí i ty nejnáročnější klienty.

Masáž

je způsob aplikace uspořádaných tlaků, tahů a pohybů na měkké tkáni lidského těla zahrnující svaly, pojivovou tkáň, šlachy, vazivo, klouby a lymfatické cévy za účelem vyvolat ozdravný proces, ovládnout bolest, zlepšit tělesnou cirkulaci, ulehčit psychickému stresu, a tak dosáhnout blahodárných a prospěšných účinků.
Relaxační masáže jsou zvláště důležité v dnešním uspěchaném světě, kdy je stres považován za hlavní příčinu mnoha fyzických a psychických potíží.

ČOKOLÁDOVÁ MASÁŽ - Exkluzivní čokoládová masáž je jedna z nejvíce uvolňujících a určitě nejsmyslnějších masáží. Je perlou mezi masážemi a zkrášlujícími procedurami. Je výborná na vyhlazení a zkrášlení pokožky, získání dobré nálady, odplavení toxických látek či uvolnění ztuhlých svalů. Obnovuje, vyživuje a zvlhčuje pokožku, podporuje tvorbu hormonů radosti (endorfinu a serotoninu), jinými slovy je výjimečným prostředkem v boji proti následkům stresu a depresi. Během několika minut se vaše pleť zbavuje vrásek, šupin a seschlé kůže. Čokoláda vrátí kůži pružnost a pomáhá redukovat strie.

MEDOVÁ MASÁŽ - Silně detoxikační a revitalizační masáž. Využívá účinky léčivých a čistících látek obsažených v medu a speciální techniku hmatů. Odstraňuje únavu a vyčerpání, stimuluje činnost celého organismu. Po masáži, je cítit velmi příjemné zahřátí kůže a osvěžení těla i mysli. Med zjemní vaši kůži a bude blahodárně působit na vaše duševní rozpoložení.


BODYDETOX

Moderní detoxikační metoda - je dokonalá rovnováha těla, mysli a ducha, která přináší pevné fyzické a duševní zdraví. Doporučujeme kůru 10 aplikací, které viditelně ovlivní vaše zdraví, vitalitu a optimismus.

REVOLUČNÍ DETOXIKAČNÍ METODA BODY DETOX

Elektrolitická iontová detoxikace je bezpečný a jednoduchý způsob, jak zbavit buňky toxinů, a vyladit bioenergetická pole, protože zlepšuje funkce jednotlivých orgánů a usnadňuje auto- detoxikaci. Pravidelné používání této metody Vaše tělo vyčistí, zregeneruje a vrátí mu jeho dřívější vitalitu. Přístroj využívá bioenergii vytvářenou elektrodami ponořenými do vody.

V praxi se metoda body detox osvědčila při léčbě: poruchy krevního oběhu, cévní problémy, křečové žíly-varixy, bolesti kloubů, artritida, obezita, kožní problémy, zažívací problémy, špatná funkce jater a ledvin, chronická únava, deprese, působí protistresově, vitalizuje buňky, zmírňuje alergie a záněty.


IR THERMOOBLEK 

Utišuje bolest, Uvolňuje svaly,šlachy a vazivovou tkáň, Navozuje svalovou relaxaci, snižuje svalový spazmus, Ideální saunování a zahřívání, Napomáhá rychlému odstranění přebytečných tekutin, Výrazný aktivní vliv na redukci váhy, Viditelně vyhlazenější pleť po 60 minutách, Při pronikání IR záření dochází k lepšímu prokrvení tkání, Teplotní efekt napomáhá tvarovat tělesné kontury, IR zahřívání napomáhá rychlému vylučování toxinů z těla

Jak často?

Toto ošetření můžete absolvovat jednorázově 1x za měsíc pro detoxikaci těla, ideální avšak v cyklu alespoň 10 -ti ošetření 1-2x týdně.

Infračervený thermooblek

skutečná revoluce v oblasti saunování a možnosti regenerace organismu za využití terapeutického efektu infračerveného záření.

Zářící teplo je jednoduše forma energie, zahřívající tělesa přímo, proces zvaný konverze, a to bez zahřívání vzduchu, který je mezi nimi.

IR sauna oblek na bázi infračerveného záření prohřívá lidské tělo do daleko větší hloubky a mnohem efektivněji než tradiční sauna. Blahodárné účinky infračerveného záření na lidský organismus jsou prokázány a léčba infrazářením je běžná v lékařství.

Infračervená energie produkovaná IR sauna oblekem vylučuje z těla větší obsah škodlivých látek v objemu potu v porovnání s tradiční saunou. V IR sauna obleku je také mnohem příjemnější dýchání. Infračervené paprsky zajišťují dokonalou infračervenou penetraci a svalové prohřátí (sportovní svalové předehřátí) bez dosažení výrazné potivosti,

Teplotní efekt napomáhá tvarovat tělesné kontury, IR zahřívání napomáhá rychlému vylučování toxinů z těla a následně zabraňuje usazování toxinů v buňkách.


PEDIKÚRA

Pedikúra patří do oblasti služeb pro zdraví a krásu stejně jako péče o pleť a vlasy. Pěstěné nohy vypovídají o jejich nositelce či nositeli. Slastná relaxace začíná s lázní. Dezinfekční lázeň uvolní nečistoty, změkčí otlaky a mozoly a připraví nohy na další péči. Nohy se po lázni důkladně osuší a odstraní se z nich zrohovatělá kůže a otlaky. Velká péče je věnována i úpravě nehtů - zastřižení, opilování, změkčení kůžiček a výživa olejíčkem. Opravdová úleva přichází s relaxační masáží chodidel. Zbaví vás bolestí, uleví vašim nohám a přinese pocit odlehčení.

KOSMETICKÉ SLUŽBY

 NABÍZÍME:

 • BARVENÍ A ÚPRAVA OBOČÍ
 • BARVENÍ ŘAS
 • PRODLUŽOVÁNÍ A ZAHUŠŤOVÁNÍ ŘAS
 • LASH LIFTING A LASH BOTOX

Pravidelné kosmetické ošetření udrží vaši pleť čistou, svěže mladistvou, pomáhá vyhlazení vrásek a předchází jejich tvorbě.

Svěřte péči o svou pleť do rukou profesionálních kosmetiček.

Vyčistíme a omladíme pokožku na vašem obličeji, krku i dekoltu. U nás si příjemně odpočinete a odejdete

s blaženým pocitem, že jste své pleti dopřála dokonalou péči.

KOSMETICKÉ OŠTEŘENÍ kosmetikou OLIGODERMIE a bio českou kosmetikou NOBILIS TILIA.

LASH LIFTING & LASH BOTOX

Proč zvolit Lash Lifting & Botox

 • Máte poškozené řasy, příliš rovné a nevýrazné řasy
 • Máte alergii na Prodlužování řas a lepidlo
 • Oceňujete maximální přirozenost
 • Chcete si řasy líčit řasenkou
 • Vyhovuje Vám dlouhodobý efekt a přitom minimální starost o řasy (vydrží až 1,5 měsíce)
 • Není třeba chodit tak často na obnovu jako u prodloužení řas

Na co je třeba myslet

 • Lash Botox se po aplikaci 24 hodin neomývá
 • 6 hod před aplikací řasy neličte a doražte odlíčená

Dvě nové efektivní procedury, které výrazně a dlouhodobě zlepšují vzhled přírodních řas.

Řasy jsou krásně podtočené, vyživené, silnější, tmavší a opticky prodloužené po dobu 6-8 týdnů bez nutnosti jejich umělého prodloužení. Proto je doporučujeme klientkám, které touží po výrazných řasách, ale nemohou či nechtějí řasy prodlužovat.

Jak to funguje?

Přírodní řasy se natočí s pomocí speciální natáčky a šetrného krému. Během chvíle získají dlouhotrvající krásně zatočený tvar už od kořínků. Pro větší efekt se použije profesionální barva na řasy a poté se nanese revoluční ozdravovací kůra Lash Botox.

Lash botox je extrémně účinná vyživující péče na řasy, která působí jako zázrak na zničené nebo od přírody slabé, rovné a nevýrazné řasy a navíc vyživuje a vyhlazuje i oční okolí.

Výsledkem jsou řasy zdravější, pevnější, viditelně silnější, hustší, delší, a celkově výraznější až o 50 %.

BIOREZONANCE

Výhody antinikotinové terapie:

 • je bezbolestná a bez vedlejších účinků na organismus.
 • trvá 45min.
 • potlačuje chuť na nikotin.
 • eliminuje abstinenční příznaky (vyskytují se individuálně a velice minimálně).
 • potlačuje informaci pasivního kouření (přítomnost kuřáků nevyvolává chuť na cigaretu).
 • výrazně usnadní proces odvykání.
 • výsledky vykazují 75 až 80% úspěšnost
 • nevyužívá náhražek nikotinu, detoxikace organismu probíhá bezprostředně po odvykací kúře.
 • výrazně přispívá ke zlepšení zdravotního stavu a úspoře finančních prostředků.
  Biorezonanční metoda se nedoporučuje:
 • těhotným ženám
 • osobám s aplikovaným kardiostimulátorem
 • v případě, že podstupující kuřák užívá inzulín, požadujeme potvrzení od ošetřujícího lékaře.

Odvykání kouření pomocí biorezonance

Tato metoda potlačuje fyzickou závislost (abstinenční příznaky a tzv. nikotinový hlad). Zároveň dochází k eliminaci vlivu pasivního kouření (tzn. vdechování cigaretového kouře, nevyvolává chuť na cigaretu).

Jak tato metoda funguje?
Do přístroje se vloží nedokouřená cigareta a klient se napojí elektrodami na přístroj. V přístroji se spustí program, který způsobí vyrušení tohoto pole cigarety v klientovi a tomu cigareta přestane chutnat. Psychické programy pomohou, aby si člověk ze zvyku neměl chuť zapálit. Někteří klienti zkouší po terapii účinky, i když to není doporučeno. Většinou se shodují, že jim cigareta vůbec nechutná nebo dokonce zvrací. Důvodem je především fakt, že pomocí přístroje Bicom je vysílán do těla zrcadlově obrácený elektromagnetický frekvenční vzorek nikotinu a dehtu, v důsledku tohoto procesu se urychlí detoxikace od nikotinu a dalších zátěžových látek. Ty se rychleji uvolňují z tkání do volné formy. Je tudíž důležité po terapii zvýšit přísun tekutin - nejlépe neperlivých nápojů. Dochází k uvolnění nikotinu z receptorů chuti a eliminuje se tzv. nikotinový hlad.

Před a po zákroku:
Nedoporučujeme před zákrokem jakkoliv kouření omezovat.
Celý proces trvá 30 až 45 min, je naprosto bezbolestný a bez vedlejších účinků. Může se mu podrobit každý kuřák bez ohledu na množství vykouřených cigaret.
Chuť na nikotin mizí ihned nebo do několika hodin po zákroku. Nutnost kouření se druhý den ráno většinou již nedostavuje.


I přes velmi vysokou účinnost této metody je třeba následně podpořit úspěšnost svojí sebekázní a odpovědností, neboť biorezonance neodstraní motorické návyky a sociální zlozvyky (tj. např. káva-cigareta atd.), které si kuřák vypěstoval v průběhu kouření.Důležitou podmínkou je, že klient musí být sám rozhodnut, že mu kouření vadí a chce přestat.


Permanentní make-up Long-Time-Liner

Službu poskytuje naše kolegyně Renata Matalová

Permanentní make-up
Kosořice 66
Dobrovice
29441Tř.V.Klementa 131
Výstaviště Alfa
Mladá Boleslav
293 01
+420603802031

https://makeup-mb.webnode.cz/?fbclid=IwAR3zLMQRSOU-ZrAIVuvqhqbjFJ4wjB-q0VOHeGx88y6QDkcgAkPpL0OhtSM


PÉČO U RUCE

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát.

OPALOVÁNÍ

SOLÁRIUM

SAMOOPALOVACÍ NÁSTŘIK

pouze Ml.Boleslav a Jičín