KONTAKTY

arr3STUDIO STEP DŮM MÓDY - 1.patro Václavské náměstí 58, Praha 1 kadeřnictví po-so:... arr3FOTOGALERIEarr3FACEBOOKJičín Mladá Boleslav Praha...

přijímáme:

 » PÉČE O RUCE
PÉČE O RUCE

Kůže našich rukou je vystavena vlivům nepříznivého počasí, horké vody, pracích prášků, čistících prostředků a podobných elementů. Dopřejte si péči, která prospěje především Vašim rukou.

Shellac

 Shellac je profesionální a průlomový UV3 systém na nehty. Aplikuje se jako lak, který se vytvrzuje v UV lampě a na nehtech vydrží bez poškození nejméně 14 dní. Shellac má v nabídce velký výběr barev, které vydrží po celou dobu krásně lesklé. Nepoškozuje přírodní nehet.

P-shine

Japonská manikúra nebo také Glossy shine se provádí jako kůra pro zpevnění a zkvalitnění nehtů po základní manikúře. Do přírodních nehtů se pomocí speciálních přípravků a nářadí zaleští včelí vosk. Výsledkem jsou chráněné nehty s vysokým leskem a přirozeným vzhledem. Na toto ošetření chodí rádi i muži.

Parafínový zábal

Parafín kombinuje zdravotnické a estetické účinky. Působí blahodárně na nervovou soustavu, (na dlaních jsou nervová zakončení buněk), po terapii jsou ruce odpočinuté, hladké, jemné a sametově hebké. Svou prodyšností zábal zvyšuje prokrvenost pokožky, nahrazuje obklady, změkčuje kůži. Medový zábal  dodá potřebnou výživu a jemnost.

 

 
 
NTZlZTRhY