KONTAKTY

arr3STUDIO STEP DŮM MÓDY - 1.patro Václavské náměstí 58, Praha 1 kadeřnictví po-so:... arr3FOTOGALERIEarr3FACEBOOKJičín Mladá Boleslav Praha...

přijímáme:

 » PÉČE O NOHY
PÉČE O NOHY

Profesionální mokrá pedikúra

Pedikúra – péče o nohy, kterou bychom jim pravidelně měli dopřávat. Využijte proto nabídku profesionální kombinované pedikúry za výjimečnou cenu.

Nohy nás nosí celý život, a ne vždy je to lehký úkol. Přes den je uvězňujeme do bot na mnoho hodin a večer se může stát, že jsou nateklé, bolí a v noci se pak dostavují křeče. V důsledku našich chyb se pak objeví puchýře, kuří oka, rozpraskané paty. Je zvláštní, že péči o nejnamáhavější část našeho těla stále tak nějak opomíjíme. Pravidelná pedikúra nám ovšem nejenom zkrášlí nohy, ale je prevencí v celé řadě problémů, které nás mohou v budoucnosti potkat.

Slastná relaxace začíná s lázní. Lázeň uvolní nečistoty, změkčí otlaky a mozoly a připraví nohy na další péči. Nohy se po lázni důkladně osuší a odstraní se z nich zrohovatělá kůže a otlaky. Velká péče je věnována i úpravě nehtů – zastřižení, opilování, změkčení kůžiček a výživa olejíčkem.

Opravdová úleva přichází s relaxační masáží chodidel. Zbaví vás bolestí, uleví vašim nohám a přinese pocit odlehčení.

BASIC

(kontrola chodidel, lázeň, dezinfekce a odstranění zrohovatělé kůže, úprava nehtů, závěrečné ošetření)

PERFECT

(BASIC+ lakování)

EXCLUSIVE

(COMFORT+ peeling/ masáž chodidel)

YjY2YjEwNz