KONTAKTY

arr3STUDIO STEP DŮM MÓDY - 1.patro Václavské náměstí 58, Praha 1 kadeřnictví po-so:... arr3FOTOGALERIEarr3FACEBOOKJičín Mladá Boleslav Praha...

přijímáme:

 » SOLÁRIUM + SAMOOPAL.NÁSTŘIK

SAMOOPALOVACÍ NÁSTŘIK


 

Sexy hnědá - UV free BROWN, Žádné šmouhy,Žádné pruhy, Vydrží až 10 dní!,

Speedbronzer vykouzlí super sexy opálení celého těla bez šmouh a bez skvrn!

Co se děje na mé kůži?

Speed Bronzer aplikátor vytváří jemnou mlhu nad kůží. Aktivní složka DHA reaguje s horní vrstvou pokožky a vytváří na kůži přirozený hnědý odstín, podobně jako když strávíte 6 hodin v létě na sluníčku.

Jak dlouho zůstane moje kůže krásně hnědá?

Nejlepších výsledků zhnědnutí je dosahováno po 24 hodinách a zhnědnutí obvykle vydrží 8 – 10 dní

Mohu si vybrat pouze určité části těla, které chci nastříkat samoopalovací emulzí?

Můžete si zvolit nádherné zhnědnutí kůže celého těla nebo si vybrat pouze obličej a dekolt nebo nohy – záleží na Vás,kterou část těla si zvolíte.

Speed Bronzer samoopalovací nástřik splní Vaše přání za pouhé minuty!

 

SOLÁRIUM

!!! Pravidelné opalování bez rizika!!!

Proč využíváme služeb solárií?

Opálené tělo vypadá nejen přitažlivěji a zároveň zdravěji, ale opálený člověk se zpravidla cítí psychicky lépe. Lékařský výzkum prokázal, že UV - záření, je-li aplikováno v rámci určitých zásad, může lidskému tělu prospět. Jen namátkou je možné zmínit význam tohoto záření v přeměně cholesterolu v cholekalciferol, který je veřejnosti spíše znám pod názvem vitamin D Tento vitamin působí v metabolismu vápníku. Je nezbytný nejen pro vstřebávání vápníku, ale i k jeho ukládání do kostí. Jsou to právě solária, která nabízejí rozumné opalování, které na rozdíl od slunce má cílené a stálé spektrum záření. Nespornou výhodou je kontrolovatelnost opalování, jeho pravidelnost a možnost předem promyšleného dávkování, což na přírodním slunci zajistíme jen stěží.

 pouze Ml.Boleslav a Jičín!!!

 
Y2Q5NT