KONTAKTY

arr3STUDIO STEP DŮM MÓDY - 1.patro Václavské náměstí 58, Praha 1 kadeřnictví po-so:... arr3FOTOGALERIEarr3FACEBOOKJičín Mladá Boleslav Praha...

přijímáme:

 » Galvanic Spa II
 

Ošetření pleti galvanickou žehličkou

Galvanická žehlička slouží k ošetření pleti, má regenerační účinky, vyhladí vrásky, omladí pleť, zmírní váčky a otoky, sjednotí barvu vaší pleti.

Galvanická žehlička si analyzuje pleť a podle toho si nastaví intenzitu galvanického proudu. Při žehlení se rozproudí lymfa, zmírní se otoky a zprůchodní se póry až k buňkám.

Již po prvním žehlení se obličej zeštíhlí a omladí. Galvanická žehlička pleť hloubkově vyčistí, otevře a zprůchodní zanesené póry, vytáhne černé tečky, aktivuje štěpení buněk. Již při prvním žehlení je cítit, jak “pleť dýchá” a okamžitě jsou vidět nečekané výsledky.Galvanická žehlička je jedním ze způsobů jak můžete svoji pleť udržet ve formě aniž by jste museli podstupovat chirurgické zákroky. Ošetření je zcela bezbolestné. Již po prvním ošetření je viditelný výsledek.

Účinky galvanické žehličky

- zpevňuje kontury obličeje a přispívá k omlazení a regeneraci obličeje, krku a dekoltu

- zmírňuje kruhy pod očima

- hloubkově čistí pokožku, zprůchodňuje póry k buňkám

- aktivuje štěpení buněk, sjednocuje tonus a odstín pleti

- aktivuje lymfu, zmírňuje váčky a otoky obličeje, zeštíhluje ho

- výrazně redukuje podbradek, akné, hluboké rýhy i drobné vrásky

- zlepšuje tonus pleti, zpevňuje svaly obličeji, krku a dekoltu

-  rychlé zhojení problémů, např. po akné a zánětlivých pupíncích

Ošetření galvanickou žehličkou se nedoporučuje nemocným epilepsií, osobám s kardiostimulátorem, poraněnou pokožku.

Jak funguje galvanická žehlička?

Během předošetřovacího cyklu je galvanický přístroj a předošetřovací gel negativně nabitý.Toto negativní nabití se vájemně odpuzují a potlačují predošetřující gel do pokožky. Předošetřující gel na sebe váže nečistoty v pokožce. Během ošetřujícího cyklu je galvanický přístroj a ošetřující gel pozitivně nabitý. Tato pozitivní nabití se navzájem odpuzují a tím dodávají přínosné složky do pokožky, včetně exkluzivní patentované směsi ageLOC.

 

YTIyYzQx